KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver

  • 33 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver Seoel appartementen van 33 m² liggen in de wijk Gangdong-Gu in Seoel, op ongeveer 7 km van de Bongeunsa Tempel en bieden ruimte aan maximaal 4 gasten. Het appartement is gelegen op circa 20 minuten rijden naar Seoul treinstation en vrij dicht bij Daesunjillihoe busstation.

De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Het appartement omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met keukengerei.

Het 2-slaapkamer appartement ligt op circa 3 km van observatieplatform Seoul Sky en maar 400 meter ver van het Dunchon-dong metrostation. KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement bevindt zich op circa 10 minuten rijden naar fort Achasan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver Seoel
Love Damchae'S House In Seoul
Mobiele prijsaanbieding

Love Damchae'S House In Seoul

1.6 km van de accommodatie
강동 숙소 Kspo 잠실 석촌호수 서울숲 성수
Mobiele prijsaanbieding

강동 숙소 Kspo 잠실 석촌호수 서울숲 성수

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
1.6 km van de accommodatie
#2Room 3Beds #Airport Bus Stop 2Min #Kspo Concert
Mobiele prijsaanbieding

#2Room 3Beds #Airport Bus Stop 2Min #Kspo Concert

2.2 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    38 km

    Treinstations

    Seoul Station
    15 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Voorzieningen voor huisdieren
    • Boodschappenservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer2024-000042
    Veelgestelde vragen
    • Waar is KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement gelegen?
      KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement is in de wijk Gangdong-Gu in Seoel gesitueerd, op ongeveer 7 km van de Bongeunsa Tempel.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement?
      Populaire plekken in de buurt van KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement zijn onder andere fort Achasan, de Bongeunsa Tempel, observatieplatform Seoul Sky.
    • Hoeveel kost het om bij KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement te verblijven?
      Een overnachting in KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement kost $154.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Self House en Jeju Ajumma House restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement?
      KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement?
      Bij KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement?
      KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver appartement meet 33 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Gimpo International
    38 km

    Treinstations

    Seoul Station
    15 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    KojjeeBnB Bed Room2, Qeen size bed2, TV 2, #KSPO#JYP#Hanriver Seoel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten